Предполагают, что некоторые гены, регулирующие суточный ритм млекопитающих, способны защищать организм от онкологических заболеваний.

06.12.2002
Не исключено, что некоторые гены, регулирующие суточный ритм млекопитающих, способны защищать организм от онкологических заболеваний. Подтверждением этой гипотезы являются экспериментальные данные, полученные сотрудниками Бэйлорского медицинского колледжа. Эта работа биологов из Техаса появилась на страницах журнала Cell.

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ

Революційні методи лікування туберкульозу: якби у Лесі Українки, Михайла Коцюбинського та Бориса Грінченка були сучасні ліки, що б це змінило? 24.03.2023 Пульмонологія та оториноларингологія Революційні методи лікування туберкульозу: якби у Лесі Українки, Михайла Коцюбинського та Бориса Грінченка були сучасні ліки, що б це змінило?

24 березня 1882 року німецький дослідник Роберт Кох виголосив доповідь, що стала результатом його 17-річних досліджень. Сенсаційний винахід: лихо всього людства, причина смертності протягом багатьох тисячоліть, виникає через збудника, що отримав назву «мікобактерія Коха»....

18.01.2023 Терапія та сімейна медицина Вісник online №22 (вересень - грудень), 2022

До вашої уваги черговий випуск «Вісника онлайн». Ми охопили найактуальніші теми з різних медичних напрямків та підготували для вас низку публікацій, які цього місяця користувалися найбільшою популярністю серед лікарів. ...

29.12.2022 Терапія та сімейна медицина Сімейна медицина - 2022

...