British Medical Journal безоплатно відкриває свої ресурси для всіх українців на період війни

23.03.2022

British Medical Journal безоплатно відкриває свої ресурси BMJ Practice та BMJ Learning для всіх українців на період війни.

BMJ – провідна світова платформа, на якій міститься велика кількість медичного контенту, що може бути корисний медичним працівникам, представникам госпіталів та українським громадянам.

Безкоштовний доступ відкритий для всіх на території України (без промокодів).

✦ BMJ Practice – https://bestpractice.bmj.com/

✦ BMJ Learning – https://new-learning.bmj.com/ (для доступу до навчання треба пройти лише безкоштовну реєстрацію за посиланням: https://new-learning.bmj.com/uk/sign-up/register)

У разі виникнення запитань щодо доступу до матеріалів пишіть Vitalii Zaiets, консультанту з інформаційно-комунікаційних технологій україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»: vitalii.zaiets@mededu.org.ua, 380672174575 (Viber, Telegram, WhatsApp).

 

 

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

Вісник online №22 (вересень - грудень), 2022 18.01.2023 Терапія та сімейна медицина Вісник online №22 (вересень - грудень), 2022

До вашої уваги черговий випуск «Вісника онлайн». Ми охопили найактуальніші теми з різних медичних напрямків та підготували для вас низку публікацій, які цього місяця користувалися найбільшою популярністю серед лікарів. ...