Гемодіаліз і перитонеальний діаліз. Де отримати допомогу пацієнтам із хронічними хворобами нирок?

26.03.2022

Пацієнти із хронічними хворобами нирок, які потребують діалізу, мають проходити таку процедуру кілька разів на тиждень. Розповідаємо, як і де отримувати діаліз під час воєнних дій. 

Якщо людина виїхала з міста, де ведуться активні бойові дії, в безпечне місце:

➡потрібно звернутись до найближчої лікарні, яка має договір із НСЗУ за напрямком гемодіалізу або перитонеального діалізу.

Знайти такі лікарні можна на дашборді НСЗУ за посиланням https://bit.ly/3KvF2DI, або уточнити у оператора контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Якщо людина залишається вдома та змушена змінити лікарню через неможливість забезпечити безпечне проведення процедури діалізу:

➡ У таблиці є адреси та контактні дані лікарень, коментарі стосовно готовності закладу приймати нових пацієнтів https://bit.ly/3vSOYTY ;

➡ також за посиланням https://bit.ly/3pyseoi доступна карта місць проведення гемодіалізу у медичних закладів по всій Україні.

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

Вісник online №22 (вересень - грудень), 2022 18.01.2023 Терапія та сімейна медицина Вісник online №22 (вересень - грудень), 2022

До вашої уваги черговий випуск «Вісника онлайн». Ми охопили найактуальніші теми з різних медичних напрямків та підготували для вас низку публікацій, які цього місяця користувалися найбільшою популярністю серед лікарів. ...