«Дарниця» отримала сертифікат GMP Австралії

14.04.2022

Фармацевтична компанія «Дарниця» повідомляє про отримання сертифікату відповідності вимогам Належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice, GMP) регуляторного органу Австралії. Сертифікації підлягало стерильне виробництво «Дарниці»: ампульний та інфузійний цехи. Команда компанії працювала над цим три роки. Це дає можливість компанії значно розширити географію експорту лікарських засобів.

Австралія належить до країн з жорсткою регуляторною політикою в сфері контролю обігу лікарських засобів, тому даний сертифікат ще раз підтверджує високу якість продукції «Дарниця». З 2003 року виробництво компанії «Дарниця» має GMP сертифікат виданий Інспекторатом Державної служби України. З 2016 – сертифікат GMP виданий регуляторним органом Литви.

Міжнародний стандарт GMP (Good Manufacturing Practice – належної виробничої практики) є основним документом, за яким здійснюється сертифікація фармацевтичних виробництв у всьому світі. Лікарські засоби та активні фармацевтичні інгредієнти, виготовляються в строгій відповідності з його вимогами. Наявність у підприємства сертифіката GMP підтверджує, що продукція виробляється в строго регламентованих умовах, що виключають потрапляння сторонніх речовин (контамінації), має необхідний кількісний та якісний склад, упакована належним чином (збереже свої властивості протягом усього терміну придатності), зберігається та транспортується у відповідних умовах.

«Український бізнес – це основа подальшого розвитку та відбудови України. Як найбільший* виробник країни, «Дарниця» активно підтримує економіку держави. Сьогодні ми отримали сертифікат GMP Австралії, тож відтепер маємо можливість розширювати експортний потенціал в цьому напрямку. В березні ми підписали угоду із організацією МРР (The Medicines Patent Pool) на отримання ліцензії щодо розробки та виробництва генеричної версії орального препарату для лікування COVID-19 від Pfizer з правом для поставок у 95 країн світу.  Компанія дивиться на два кроки вперед, рухається далі, продовжує розвиватися. Віримо в перемогу над агресором!» - відзначив Дмитро Шимків, Голова ради директорів Darnitsa Group.

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ Терапія та сімейна медицина

Вісник online №22 (вересень - грудень), 2022 18.01.2023 Терапія та сімейна медицина Вісник online №22 (вересень - грудень), 2022

До вашої уваги черговий випуск «Вісника онлайн». Ми охопили найактуальніші теми з різних медичних напрямків та підготували для вас низку публікацій, які цього місяця користувалися найбільшою популярністю серед лікарів. ...