В российское криохранилище поступили первые «пациенты»

19.05.2006
В конце апреля в первое российское криохранлилище были впервые помещены тела людей, пожелавших заморозить себя после смерти в надежде на то, что технологии будущего когда-нибудь позволят их воскресить.
Об этом сообщается в пресс-релизе компании «Криорус», разосланном в редакции СМИ 6 мая.
Как указывается в документе, поступившие в недавно открытое под Зеленоградом хранилище тела будут содержаться при температуре минус 196оС в течение неограниченного времени.
Первой «пациенткой» российского криохранилища стала жительница Петербурга, скончавшаяся в сентябре 2005 г. в возрасте 79 лет. Согласно завещанию покойной после смерти ее мозг был крионирован и в течение полугода сохранялся во временном контейнере с сухим льдом при температуре минус 80оС. Мозг второго «пациента» был сохранен еще в 2002 г..
Созданная в 2006 г. компания «Криорус» предлагает российским потребителям широкий спектр услуг: в принадлежащее ей хранилище можно поместить как головной мозг, так и все тело покойного целиком. Кроме того, компания готова оказать содействие лицам, желающим поместить свое тело в аналогичные хранилища, расположенные на территории США.
Полное криогенное сохранение с размещением в американском хранилище обойдется клиенту в 49 тыс. долларов. Заморозка мозга с последующим его хранением стоит 9 тыс. долларов. Желающие сэкономить могут возложить обязанности по сохранению своего тела на ближайших родственников. В таком случае на оплату криогенной заморозки и покупку специального контейнера для тела потребуется потратить всего 1,5 тыс. долларов.
Процедура криогенной заморозки по воле покойного или по желанию его родственников разрешена законодательством РФ, отмечается на сайте компании «Криорус». По прогнозам компании, оживление тел, сохраненных таким образом, станет возможным к 2030-2050 г.

Источник: www.medlinks.ru

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ

Установлено, що багатокомпонентна внутрішньовенна ліпідна емульсія покращує розвиток мозку недоношених дітей 03.05.2024 Акушерство/гінекологія Педіатрія Установлено, що багатокомпонентна внутрішньовенна ліпідна емульсія покращує розвиток мозку недоношених дітей

Згідно з результатами нової роботи, у недоношених дітей, які отримували багатокомпонентну внутрішньовенну ліпідну емульсію, спостерігався кращий розвиток мозку, порівнюючи з тими, хто отримував добавку, зроблену з одного виду жирів. Дослідження буде представлено на зустрічі Педіатричних академічних товариств (PAS) 2024, яка відбудеться 2-6 травня в Торонто. За даними вчених, ліпідні емульсії, що містять лише соєві боби, традиційно використовуються у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених для забезпечення внутрішньовенної харчової підтримки недоношених немовлят. У новому дослідженні вивчали вплив багатокомпонентних ліпідних емульсій із соєвих бобів, оливок, кокосової олії та риб’ячого жиру на розвиток мозку, порівнюючи лише із соєвими бобами....

03.05.2024 Терапія та сімейна медицина Вчені визначають нову ціль для лікування основної причини сліпоти

Учені Медичного коледжу Джорджії в США повідомляють, що ген, який раніше пов’язували із розвитком атеросклеротичних уражень коронарних артерій, може бути ключовим у патогенезі вікової макулярної дегенерації (ВМД), провідної причини сліпоти. ВМД – це стан, що характеризується аномальним розростанням кровоносних судин у задній частині ока. Патологія поширена серед людей похилого віку та пацієнтів із діабетом, ожирінням і багатьма іншими хронічними метаболічними захворюваннями. Надмірне розростання судин пошкоджує макулу (жовту пляму), частину ока, яка перетворює світло в сигнали зображення....

02.05.2024 Онкологія та гематологія Нова мРНК-вакцина проти раку ефективна у боротьбі зі злоякісними пухлинами мозку

На початку травня відбулося перше в історії клінічне випробування мРНК-вакцини проти злоякісних новоутворень мозку. Вакцина, розроблена в Університеті Флориди, швидко перепрограмувала імунну систему пацієнтів на атаку гліобластоми, найбільш агресивної пухлини мозку. Результати ідентичні до тих, які були здобуті раніше під час досліджень на собаках та мишах. Для створення персоналізованої вакцини використовують власні пухлинні клітини пацієнта....