МОЗ України запрошує Взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сьогодення та майбутнє лабораторної медицини»

17.09.2014

Міністерство охорони здоров'я України у своєму інформаційному листі повідомило керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних та Київської міської держадміністрацій, ректорів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації та закладів післядипломної освіти про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сьогодення та майбутнє лабораторної медицини», яка відбудеться на платформі Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації».

Міністерство виступило організатором конференції разом з Всеукраїнською асоціацією клінічної хімії та лабораторної медицини і Національною медичною академією післядипломної освіти України ім. П.Л. Шупика.

Науково-практичний захід відбудеться 14-15 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» і збере фахівців, діяльність яких пов'язана з питаннями клінічної лабораторної діагностики, клінічної біохімії, лабораторної імунології та з проведенням наукових досліджень у інших напрямках лабораторної медицини.

Переглянути відповідний інформаційний лист Міністерства охорони здоров'я України можна тут.

Ознайомитися з науково-практичною програмою Конференції, а також зареєструватися на події можна тут.

Нагадуємо, що всі науково-практичні заходи Форуму внесені до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2014 році», затверджені НАМН та МОЗ України (розділ «Конгреси» № 5, ст. 8; інформаційний лист про зміну дати Конгресу № 5-ф-2014). Всі учасники науково-практичних заходів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Участь у Форумі – безкоштовна.

V Ювілейний Міжнародний медичний форум відбудеться 14-16 жовтня 2014 р. у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ

Комбінована терапія є результативною за лікування раку печінки – результати другої фази клінічних випробувань 06.05.2024 Терапія та сімейна медицина Комбінована терапія є результативною за лікування раку печінки – результати другої фази клінічних випробувань

Відповідно до результатів другої фази клінічного випробування, проведеного Південно-західним медичним центром Техаського університету, комбінація препаратів бавітуксимаб і пембролізумаб збільшила імунну відповідь у пацієнтів із гепатоцелюлярною карциномою (ГЦК). ГЦК є найпоширенішою формою раку печінки та четвертою за частотою причиною смерті, пов’язаною із раком, у всьому світі. Протягом багатьох років єдиним типом лікуванням пухлин такого типу, які не можна видалити хірургічним шляхом, був препарат під назвою сорафеніб. Він діє, уповільнюючи ріст кровоносних судин, що живлять пухлину. Незважаючи на те, що цей препарат для цільової терапії був схвалений Управлінням із контролю за продуктами й ліками США ще у 2007 році, він подовжує виживаність лише на кілька місяців і не має тієї ефективності, яка необхідна пацієнтам....

06.05.2024 Педіатрія Ендокринологія Нова методика аналізу дихання для моніторингу стану здоров'я пацієнтів

Дослідники використовують аналіз дихання, щоби контролювати стан здоров’я пацієнтів у реальному часі та перевіряти рівні певних ліків. Учені з Базельського університету та Університетської дитячої лікарні у Швейцарії розробили методику, яка дозволяє вимірювати параметри повітря, що видихають їхні маленькі пацієнти. Результати були опубліковані в журналі Frontiers in Endocrinology. Порівняння показало, що забір проб повітря був таким же надійним способом моніторингу, як і звичайний аналіз крові. Діти, які перебувають у відділенні інтенсивної терапії у зв’язку із діабетичним кетоацидозом – ускладненням діабету, яке може бути небезпечним для життя, – були під наглядом під час лікування і стали учасниками досліджень....

03.05.2024 Терапія та сімейна медицина Щоденник медичних подій 6- 12 травня

...