Перуанская «русалочка» сделала первые самостоятельные шаги

26.09.2006
Перуанская «девочка-русалочка», появившаяся на свет с ногами, сросшимися от бедер до щиколоток, впервые в жизни смогла сделать несколько шагов. В начале сентября перуанские врачи заявили об успешном завершении начавшейся в прошлом году серии сложнейших операций по разделению сросшихся конечностей ребенка.
Двухлетняя Милагрос Керрон (Milagros Cerron) страдала сиреномелией, или синдромом русалки - редчайшим врожденным дефектом развития, характеризующимся частичным или полным сращением нижних конечностей. В настоящее время известно только о двух ныне живущих пациентах с аналогичной патологией.
Команда перуанских хирургов под руководством доктора Луиса Рубио (Luis Rubio) приступила к серии сложнейших операций по разделению ног Милагрос в июне 2005 года. Последняя операция, в ходе которой была разделена область сращения ниже колен длиной около 10 см, состоялась несколько недель назад.
Фотографии Милагрос, уверенно делающей первые шаги полностью разделенными ногами, были опубликованным перуанскими СМИ в понедельник.
По словам Луиса Рубио, в настоящее время хирургическое лечение девочки завершено на 98%. Для того, чтобы окончательно обрести нормальную внешность, в будущем ей придется пройти несколько несложных пластических операций.

источник: MedPortal.ru

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ

03.05.2024 Акушерство/гінекологія Педіатрія Установлено, що багатокомпонентна внутрішньовенна ліпідна емульсія покращує розвиток мозку недоношених дітей

Згідно з результатами нової роботи, у недоношених дітей, які отримували багатокомпонентну внутрішньовенну ліпідну емульсію, спостерігався кращий розвиток мозку, порівнюючи з тими, хто отримував добавку, зроблену з одного виду жирів. Дослідження буде представлено на зустрічі Педіатричних академічних товариств (PAS) 2024, яка відбудеться 2-6 травня в Торонто. За даними вчених, ліпідні емульсії, що містять лише соєві боби, традиційно використовуються у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених для забезпечення внутрішньовенної харчової підтримки недоношених немовлят. У новому дослідженні вивчали вплив багатокомпонентних ліпідних емульсій із соєвих бобів, оливок, кокосової олії та риб’ячого жиру на розвиток мозку, порівнюючи лише із соєвими бобами....

03.05.2024 Терапія та сімейна медицина Вчені визначають нову ціль для лікування основної причини сліпоти

Учені Медичного коледжу Джорджії в США повідомляють, що ген, який раніше пов’язували із розвитком атеросклеротичних уражень коронарних артерій, може бути ключовим у патогенезі вікової макулярної дегенерації (ВМД), провідної причини сліпоти. ВМД – це стан, що характеризується аномальним розростанням кровоносних судин у задній частині ока. Патологія поширена серед людей похилого віку та пацієнтів із діабетом, ожирінням і багатьма іншими хронічними метаболічними захворюваннями. Надмірне розростання судин пошкоджує макулу (жовту пляму), частину ока, яка перетворює світло в сигнали зображення....